منهای فوتبال

اینستاگرام سن شما را حدس می‌زند

اینستاگرام در حال آزمایش ابزار هوش مصنوعی تخمین سن کاربران از طریق اسکن چهره است
اینــستاگرام مــشـــغول آزمــایش روش‌های جدیدی برای تأیید سن کاربران است که ازجمله می‌توان به ابزار هوش مصنوعی این پلتفرم اجتماعی اشاره کرد که با همکاری شرکت دیگری به‌ نام Yoti ساخته شده است. این ابزار فقط با اسکن چهره‌ افراد می‌تواند سن آن‌ها را تخمین بزند.
 

آمدند و رفتند؛ اما من هستم

از دروازه‌بانی در لیگ تخت‌جمشید تا تدارکات ذوب‌آهن به روایت علی محوریان
مدیر و مربی‌های زیادی آمدند و رفتند؛ اما علی محوریان عضو ثابت کادر تیم فوتبال ذوب آهن در سه دهه اخیر بوده است. دروازه‌بان‌های سال‌های دور ذوب آهن که با این تیم در لیگ تخت جمشید حضور داشت و پس از یک دوره دوری از فوتبال ذوب آهن، حدود سه دهه است به عنوان مدیرتدارکات این تیم به قول خودش با 18 مدیر و 15 سرمربی کار کرده و اعتقاد دارد چون کارش را بلد است، همه به او احترام می‌گذارند. در روزهایی که کرکره لیگ پایین آمده، به سراغ او رفتیم که برای خودش یک پا دفترتلفن ورزشی‌هاست و نیم‌قرن حضور در جمع سبزپوشان اصفهانی را مرور کردیم.
 

5درصدی‌های اورژانس!

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان در گفت‌وگو با «اصفهان‌زیبا» از مسائل و مصائب اورژانس می‌گوید
عدم امدادرسانی به‌موقع و تأخیر در اعزام آمبولانس به محل وقوع حادثه و بی‌توجهی به برخی از تماس‌های دریافت‌شده ازسوی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی، ازجمله مسائلی است که گلایه‌های برخی از شهروندان را به همراه دارد؛ شهروندانی که معتقد هستند این تعلل باعث به‌وجودآمدن مشکلات زیادی برای آن‌ها می‌شود یا جانشان را  به‌خطر می‌اندازد.
 
میثم بنی طبا:اداره کل پیشنهاد داد؛اما خبری نشد
شرط حداکثر مطلق آرا در ورزش چگونه دردسرساز شد؟!
نگاه اوقات‌فراغتی نتیجه‌ای برای رشته مادر ندارد

دو راهی تبریز یا اصفهان

میثم بنی طبا:اداره کل پیشنهاد داد؛اما خبری نشد
در مسابقات گرندپری جودو ازبکستان که چندی قبل برگزار شد، میثم بنی‌طبا به‌عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. این جودوکار اصفهانی چند سالی است که در شهر تبریز ساکن شده و سهمیه ملی آذربایجان شرقی محسوب می‌شود و اشاره به این موضوع پس از مدال‌آوری بنی‌طبا، مدیران اداره ورزش و جوانان را برآن داشت تا جلسه‌ای با این ورزشکار برگزار کنند و بر روی اصفهانی‌بودن او مانور بدهند؛ بااین‌حال بنی‌طبا در این گفت‌وگو تأکید دارد که هنوز تصمیم نگرفته ادامه ورزش قهرمانی او برای تبریزی‌ها یا اصفهان باشد. بنی‌طبا که سال‌هاست در تیم ملی عضویت دارد، سابقه مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی را دارد و اینک برای مدال‌آوری در پاراالمپیک برنامه‌ریزی می‌کند. با ما در این گفت‌وگو همراه شوید:
 

چالش «نصف +یک»

شرط حداکثر مطلق آرا در ورزش چگونه دردسرساز شد؟!
احراز شرط کسب نصف به‌علاوه یک آرای مجامع انتخاباتی به چالشی برای فدراسیون‌ها و هیئت‌های ورزشی تبدیل شده و تصمیم اخیر وزارت ورزش در ابطال نتیجه انتخابات یکی از هیئت‌هایی که رئیس بدون رأی نصف به‌علاوه یک منتخب مجمع شده، این چالش را جدی کرده است.
 

تابستان سرد ژیمناستیک اصفهان

نگاه اوقات‌فراغتی نتیجه‌ای برای رشته مادر ندارد

ژیمناستیک در کنار فوتبال، بیشترین ثبت‌نام کلاس‌های اوقات فراغت را به خود اختصاص داده و باتوجه به اینکه رشته موردعلاقه خانواده‌هاست، به ورزش تابستانه شهرت پیدا کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - منهای فوتبال