ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

کارپردرآمد با سرمایه کم

تاریخ درج : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

کار پردرآمد با سرمایه کم رویای همه‌ انسان‌های زمین است. به عنوان فردی بالغ در جامعه چه از جانب والدینتان ارثیه و ثروت زیادی کسب کرده باشید چه نه، باز باید برای خودتان شغلی پیدا کنید که در طول زندگی به آن اشتغال داشته باشید.به گزارش بازده، حال اگر جزو آن عده‌ معدودی که از والدینشان ارثی گرفته‌اند نباشید،  یافتن یک کار پردرآمد دغدغه‌ همیشگی شما می‌شود. اگر مهارت خاصی داشته باشید که با آن بتوانید به درآمد خوبی برسید که عموما جای نگرانی نیست؛ اما عده‌ بسیاری از افراد دلشان می‌خواهد در کنار مهارتی که دارند و کاری که انجام می‌دهند یک شغل پردرآمد با سرمایه کم پیدا کنند و به شغل های زود بازده که برایشان درآمد خوبی به همراه دارد روی بیاورند. در این نوشتار چند راه را بشناسید که به یک کار پردرآمد با سرمایه کم و زود بازده برسید.

 

 

     به سراغ شغل هایی بروید که نیاز روز جامعه است و میزان تقاضا برای آن خیلی زیاد است.موسسه کریر بیلدر سال گذشته فهرستی از مشاغلی را معرفی کرد که به دلیل میزان بالای تقاضا در جامعه در زمره کارهای پردرآمد بودند. این مشاغل که عموما در حوزه فناوری اطلاعات، پزشکی و فروش و بازاریابی هستند عبارت‌اند از:مسئول بازاریابی،توسعه‌دهنده نرم‌افزار و اپلیکیشن،پرستار رسمــی،مـهندسی صنـعـتـــی،مـدیر شـبــکـه و سیستم‌های کامپیوتری،توسعه دهنده وب،مدیر خدمات درمانی و پزشکی،فیزیوتراپ،مدیر فروش.شاید بتوان گفت این فهرست تا حدی به نیاز روز جامعه ایرانی نیز نزدیک است. می توان به عنوان یک کار پردرآمد با سرمایه کم در ایران به مشاغل با تخصص کامپیوتر اشاره کرد. در حال حاضر همه‌ کسب و کارها حتی سوپرمارکت های کوچک هم نیاز به کامپیوتر و نرم افزارهای مربوط به شغلشان دارند. در این رابطه هر نوع تخصصی که داشته باشید می‌تواند شما را به یک کار پردرآمد با سرمایه کم سوق دهد. از شغل های پردرآمد دیگر در ایران می‌توان به جراح زیبایی، مربی و بازیکن فوتبال، وکیل و مشاور خانواده و بازیگر سینما و تلویزیون اشاره کرد.

 

 

 

  به سراغ چند کار پردرآمد با سرمایه کم بروید که هم به زودی بتوانید کسب و کار خود را راه بیندازید و هم نیاز به تامین سرمایه اولیه نداشته باشید.اگر از دنیای کارمندی خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد برای خودتان کار کنید و از طرفی یک کار پردرآمد هم داشته باشید خوب است به یک کارآفرینی جمع و جور و یک شغل با سرمایه کم فکر کنید. این روزها اجاره کردن یک مغازه یا کارگاه کوچک ممکن است کمی سخت باشد؛ اما به امتحانش می‌ارزد و می‌توانید یک توزیع و فروش محصول خاصی را راه بیندازید.یا برای یک برند محبوب و پرفروش بازاریابی کنید و درصد سود خود را وصول کنید. حتی اگر قوم و خویشی در حاشیه شهر محل زندگیتان دارید می‌توانید به پرورش ماهی و بوقلمون هم فکر کنید و با مشارکت مالی و کاری چند نفر از دوستانتان یک حوضچه پرورش ماهی راه بیندازید. اگر هم تخصص و فن مورد نیاز را داشتید می‌توانید در حوزه انواع مشاغل تعمیرکاری و خدماتی و … مثل تعمیرکار، برقکار، بنا و گچکار خوش بدرخشید. جامعه در حال پیشرفت است و هر نوع خدماتی را پذیراست.

 

 

   به یک شغل پردرآمد خانگی و کار در منزل روی بیاورید.
همیشه اینطور نیست که فقط خانم ها به دنبال مشاغل خانگی باشند. امروزه مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اگر نگاهی به فهرست شغل های خانگی داشته باشید می‌بینید که بسیاری از آنان را می‌توانید به راحتی و با آموزش خیلی کوتاه و نیز با کمترین سرمایه و درآمد در منزل خود انجام دهید و یک کار پردرآمد در منزل داشته باشید. کارهایی نظیر وبلاگ نویسی ، بازاریابی تلفنی، فروش كالا به‌صورت مزایده و حراج ، ترجمه، تدریس خصوصی، پرورش گیاهان خانگی ، طراحی و دوخت لباس ، ساخت جعبه کادویی و عروسک‌سازی، فعالیت در صنعت خوراکی و غذای خانگی می‍توانند گزینه‌های خوبی برای شروع یک کار پردرآمد در منزل باشند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/67022

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی