ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

چهره + خوان

تاریخ درج : یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

بازیگران در اجرا موفق نیستند 
بهروز تشکر، مجری تلویزیون : اگر کسی قابلیت اجرای حداقل نیم ساعت به صورت زنده را داشته باشد آنگاه می‌تواند مجری شود و دیگر فرقی نمی‌کند بازیگر باشد یا نه، اما اگر دقت کرده باشید هیچ‌کدام از بازیگرانی که مجری شده‌اند به صورت زنده اجرا ندارند. از دلایل اصلی حضور بازیگران به عنوان مجری برنامه‌های تلویزیونی می‌توان به بودجه صداوسیما و خزانه نامطمئنی که دارد و همچنین جذابیت دستمزد مجری - بازیگرها اشاره کرد. به طور قطع اجرا برای خود بازیگرها به لحاظ مختلف از جذابیت زیادی برخوردار است. به هر حال بازیگران در برنامه‌های تلویزیونی بیشتر از سینما دیده می‌شوند، دستمزد بسیار بیشتری را نیز دریافت می‌کنند و دیگر دردسرهای حضور در لوکیشن‌های مختلف در سرما و گرما و تحمل گریم‌های سخت را ندارند.باید به این نکته توجه کرد که داشتن پارامتر استاندارد اجرا مخصوص یک مجری حرفه‌ای است و نه یک بازیگر و به همین دلیل است که برخلاف اینکه مردم بازیگران را دوست دارند، اما این بازیگران نه تنها نتوانستند در حوزه اجرا موفق شوند، بلکه در جذب مخاطب نیز عملکرد مناسبی نداشته‌اند. 

 

 

حامی مالی جشنواره کناره گیری کرد
فریدون فربود، دبیر جشنواره «هنر برای صلح»: بانکی که به عنوان حامی مالی قرار بود در کنار ما باشد، سه روز قبل از نشست خبری دیگر پاسخ تلفن های ما را نداد و این برخورد غیرحرفه ای سبب شد با مشکلات زیادی روبه‌رو شویم. در روزهای پایانی با کناره گیری حامی مالی دچار شوک شدیم و بسیاری از برنامه های این رویداد در روزهای پایانی با مشکل مواجه شده است، به نحوی که امسال برای اولین بار هزینه چاپ کتاب جشنواره را نداریم. این جشنواره با اهدافی همچون شناسایی و گسترش پتانسیل‌های فرهنگی، مدارا و صلح طلبی را دنبال کرده تا موانع و معضلات فرهنگی نهفته در درون افراد جامعه را که به طور عملی مانع از دستیابی به صلح و همزیستی مسالمت آمیز در سطح جهان می شود، به مرور و با گذشت زمان از طریق تاثیرگذاری هنر برطرف کند.در این دوره از جشنواره 295 اثر از میان حجم عظیم آثار ارسالی انتخاب شد که در نهایت در رشته‌های نقاشی، عکس، مجسمه، چیدمان، گرافیک، ویدئو آرت، سینما و تئاتر با موضوعات مربوط به صلح و محیط زیست به نمایش گذاشته می شود. 

 

 

لغو روادید برای زائران اربعین به طور کامل منتفی است
مدیر کل عتبات سازمان حج: امسال به خاطر انتخابات در کشــــور عراق و عدم تشکیل دولت جدید، موضوعــــات به شکل جدید پیش می رود تا در دولت بعدی بتوانیم لغو روادید را پیگیری کنیم و برای سال ها این موضوع را داشته باشیم. امسال لغو روادید به طور کامل منتفی است و افرادی که تمایل دارند برای زیارت اربعین سیدالشهدا مشرف شوند به طور حتم باید دارای گذرنامه معتبر و روادید معتبر باشند. پوشش های بیمه ای در سال های گذشته نبود و داریم به این سمت می رویم امسال افراد دارای پوشش بیمه ای باشند تا اگر اتفاقی افتاد از این پوشش ها بهره مند شوند. قیمت ها با توجه به وضعیت جدید در سفرهای هوایی بیـــن سه میلیون و ۲۰۰ تا سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در گروه های زمینی بین یک میلیون و ۶۰۰ هزار  تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. این مبلغ برای کلیه خدماتی اســــت کــــه به زائران ارائه می شــــود و هیچ گونه مبلغ دیگری خارج از این مبالغ از زائران نباید اخــــذ شود. 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/81448

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی