ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + ورزش

تاریخ درج : یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

رکورد شکنی سبقت الهی درتپانچه
 گلنوش سبقت الهی در رقابت‌های قهرمانی کشور که به مناسبت هفته تربیت بدنی در رشته تپانچه بادی بانوان برگزار شد، در مرحله مقدماتی توانست با ثبت ۵۸۶ امتیاز رکورد کشور را جابه‌جا کند.به گزارش فدراسیون تیراندازی، پیش از این، رکورد این رشته در اختیار مینا قربانی، دیگر ملی پوش ایران، با ۵۷۸ امتیاز بود.همچنین در بخش انفرادی، گلنوش سبقت‌الهی از اصفهان بر سکوی نخست تکیه زد، هانیه رستمیان از مازندران عنوان دومی را به خود اختصاص داد و الهام هریجانی از قزوین به مقام سومی بسنده کرد.

 

 

طلایی شدن پرچمدار ایران در آرژانتین
پرچمدار ایران در المپیک جوانان ۲۰۱۸ توانست دومین طلای کشتی فرنگی را هم کسب کند.به گزارش «ورزش سه»، در ادامه مسابقات کشتی فرنگی المپیک جوانان محمد نصرتی در وزن ۹۲کیلوگرم، در نخستین مسابقه حریف برزیلی را ۵ بر صفر مغلوب کرد و راهی دور بعد شد تا به مصاف کشتی‌گیر روس برود. این فرنگی کار که پرچمدار ایران در افتتاحیه بازی های المپیک جوانان هم بود، در نیمه نهایی ۵ بر ۳ از سد حریف سرسخت روسی گذشت تا به فینال برسد. با این پیروزی نصرتی جواز رقابت در فینال را گرفت و در فینال بانتیجه ۳ بر یک عثمان آیدین از ترکیه پیروز شد تا پنجمین مدال طلای ایران کسب شود.

 

 

 اجازه مربیگری در لیگ صادر شد
دبیر فدراسیون کشتی گفت: با توجه به مصوبه سمینار روسای هیئت های کشتی کادر فنی تیم‌های ملی می توانند در رقابت‌های لیگ مربیگری کنند.به گزارش مهر، رضا لایق با بیان اینکه این موضوع در جلسه پیشیــــن سمینار روسای هیئت‌های کشتی مطرح شد، اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های مالی و فرآیند انتخاب اعضای تیم های ملی، مقرر شد به استثنای سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان سایر نفرات اعم از سرمربیان تیم های امید، جوانان و نوجوانان و همچنین مربیان تیم های ملی در تمامی رده های سنی بتوانند در رقابت های لیگ حضور داشته باشند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83228

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی