ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

قیمت پژو 206 تیپ 5
در روزهای پایانی هفته گذشته برخی  انواع خودروهای داخلی و مونتاژی بین یک تا سه میلیون در بازار افزایش قیمت داشت به طوری که قیمت پژو206 تیپ 5 با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 71 میلیون تومان و سمندال‌ایکس با قیمت53 میلیون و 500 هزار تومان در بازار فروخته شد.

 

ارتقای کیفی اچ 30 کراس
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در ارزشیابی مهرماه 97 خودروهای ساخت داخل، محصول اچ30 کراس با ارتقای سطح کیفی موفق به کسب سه ستاره کیفی شد. اکنون تمامی محصولات سواری و تجاری ایران خودرو دارای دو ستاره کیفیت و بالاتر هستند.

 

 

قیمت تویوتا هایلوکس دو کابین
برای خرید انواع هایلوکس دو کابین در بازار خودرو با توجه به مدل و کارکرد باید هزینه‌های مختلفی بین 200 تا 900 میلیون تومان پرداخت. برای مثال هایلوکس دو کابین دنده‌ای مدل ۲۰۱۵ کارکرده ۳۵۰ میلیون تومان و مدل صفر دو کابین اتوماتیک آن حدود 890 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

 

حداقل قیمت خرید دوچرخه کوهستان
دوچرخه ها با توجه به جنس مواد و عملکردهای متفاوت، بازه قیمت گسترده ای دارند. با این حال برای خرید یک دوچرخه کوهستان متوسط باید از 1.5 میلیون تومان به بالا هزینه کنید. برای مثال دوچرخه کوهستان ریباک یک میلیون و 550 هزار و دوچرخه کوهستان جاینت هفت میلیون تومان قیمت دارد.

 

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/84496

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی