ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

قیمت برخی لپ تاپ های ایسوس
اگر تا همین چند ماه پیش با حدود دو تا سه‌میلیون تومان یک لپ تاپ خریدید، این روزها باید به طور تقریبی سه برابر بودجه چند ماه قبل را برای خرید لپ تاپ كنار گذاشت. برای مثال، لپ تاپ‌های ایسوس این روزها در بازه 7.5 تا 36 میلیون تومان برای فروش عرضه می شوند. 

 

مظنه قیمت گوجه در میوه فروشی های شهر
گوجه فرنگی كه در هفته های اخیر با افزایش قیمت به محدوده 8 هزار تومان رسیده بود، این روزها در سطح شهر، به هر کیلو ۴۸۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان رسیده است.به گفته رئیس اتحادیه میوه و تره بار، معمولا افزایش قیمت در محصولات ناگهانی است، اما کاهش نرخ آنها به تدریج اتفاق می‌افتد.

 

واردات کیسه خواب به کشور
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی پنج ماهه نخست سال ۹۷ نشان می‌دهد که در این مدت ۷۰۵ تن کیسه خواب از سه کشور جهان وارد ایران شده است.بر اساس آمار گمرک واردات ۷۰۵ تن کیسه خواب باعث خروج ۱۶ هزار و ۲۱۰ دلار یا به عبارتی ۶۳۹ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۱۳۱ ریال شده است.

 

 

افزایش قیمت روغن خوراکی
وزیر جهاد کشاورزی  با رد برخی اظهارات مبنی بر افزایش دو برابری قیمت روغن خوراکی، گفت: آنطور که گفته می شود، قیمت روغن خوراکی دوبرابر نشده است، زیرا بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی، 18 درصد افزایش قیمت داشته که با توجه به افزایش نرخ ارزی که نسبت به سال گذشته داشتیم، طبیعی است.

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83075

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی