ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : یکشنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

افت تولید خودرو در تیرماه
براساس جدیدترین آمار منتشر شده در تیرماه امسال تولید انواع خودرو از ۱۲۸ هزار و ۷۴۷ دستگاه در تیرماه سال گذشته به ۹۹ هزار و ۴۱۴ دستگاه کاهش یافت.در این مدت تولید انواع سواری با افت ۲۳ درصدی همراه بوده و از ۱۲۰ هزار و ۵۹۹ دستگاه در تیرماه ۱۳۹۶ به ۹۲ هزار و ۹۱۲ دستگاه رسید.

 

 

کاهش دماسنج بازار سرمایه
در معاملات روز گذشته بورس، دماسنج بازار سرمایه با کاهش  2507  واحدی به ابتدای کانال 129 هزار  واحد رسید. در  روز گذشته نمادهای پارسان، فارس، جم و کگل بیشترین تاثیر را در کاهش شاخص بورس به همراه داشتند. شاخص فرابورس نیز 20 واحد کاهش داشت و به 1479 واحد رسید.

 

 

نرخ سکه‌ پیش‌خرید شش ماهه ودیعه ای
قیمت فروش سکه طلای یک بهار آزادی در طرح پیش فروش شش ماهه ودیعه ای برای شنبه، ۲۰ مرداد ۲۸ میلیون ریال اعلام شد.هنگام تحویل هر یک عدد سکه به ثبت نام کنندگان، از این مبلغ ۴ درصد به عنوان تخفیف و ۱۰ میلیون ریال ودیعه کسر و مابه التفاوت آن دریافت می شود.

 

 

 

کاهش نرخ رسمی  یورو
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز  را برای دیروز  اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۸ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز پنجشنبه کاهش و قیمت ۴ واحد پولی دیگر افزایش یافت.بر اساس گزارش بانک مرکزی هر یورو با ۸۲۸ ریال افت در مدت زمان مشابه ۴۷ هزار و ۹۵۶ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/79265

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی