ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

كاهش توليد اتوبوس
براساس آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید اتوبوس در واحدهای تولیدی با کاهش ۴۶ درصدی روبه‌رو بوده است؛ به‌طوری‌که در خرداد ۹۶، تعداد ۱۴۱ دستگاه انواع اتوبوس تولید شده، این در حالی است که تولید این خودروها در خردادسال‌جاری به ۷۶ دستگاه کاهش یافته بود.

 

 

حداكثر  زمان تحویل خودروهای وارداتی
معاون نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان،با تاکید بر اینکه مردم از عقد قرارداد پیش فروش خرید خودروهای وارداتی اجتناب کنند، حداکثر مدت عرضه خودرو در قالب فروش فوری را۳۰ روز اعلام کرد. به گفته وحید منایی فروش خودروی وارداتی در قالب تعهدات مدت دار ممنوع است.

 

 

كاهش بازدهی گروه خودرو
در طی هفته گذشته بازدهی گروه خودرو ۳ درصد کمتر شد و شاخص گروه با کاهش ۴۵۴ واحدی مواجه شد. میانگین حجم و ارزش معاملات گروه نیز افت ۲۳ و ۲۸ درصدی را تجربه کردند. نماد خکاوه نیز پس از اخراج و انتقال به تابلوی پایین تر (بازار پایه ج)، با افت حدود 16.5 درصدی همراه بود.

 

 

قیمت پایه جدیدترین خودروی بی ام و
به تازگی شرکت بی ام و اعلام کرده که جدیدترین خودروی تولیدی خود را از ماه دسامبر عرضه می‌کند.خودروی بی‌ام‌و M850i xDrive از تاریخ 8 دسامبر 2018 با قیمت 111,900 دلار (995 دلار هزینه انتقال به مبلغ خودرو اضافه می‌شود) در اختیار خریداران در ایالات متحده آمریکا قرار می‌گیرد.

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77281

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی