ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای سنگین

گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سنگین تولیدی در خرداد امسال منتشر شد.به گزارش ايسنا، براین اساس در گروه کشنده‌های تولیدی در خرداد، دو کشنده ولو FH۵۰۰ و اسکانیا G۴۱۰ چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. کشنده FAW J۶ نیز در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره کسب کرده است.در گروه کامیون‌ها نیز، کامیون ایسوزوز NPR۷۵M چهار ستاره کیفی دارد.اما در گروه کامیونت‌ها، کامیونت‌های ایسوزو NMR۸۵، ایسوزو NPR۷۵K و هیوندای HD۶۵ چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. کامیونت الوند نیز دو ستاره کیفی دارد. در گروه اتوبوس‌های تولیدی نیز، اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال، سه ستاره کیفی را کسب کرده است.

 

 

 

300 خودروی وارداتی برای ناوگان تاكسی‌رانی!
درحالی که به تازگی تصویری در برخی شبکه‌های اجتماعی در قالب  احتکار 2500 خودروی کیا اپتیما در پارکینگ یكی از بزرگ ترین مجتمع‌های تجاری منتشر شده ،  یک مقام آگاه در این مجتمع توضیحاتی درباره این تصاویر ارائه کرد.به گفته او،این بازار تجاری براساس سیاست توسعه‌ای خود و مشابه با تمام مال‌های بزرگ و استاندارد دنیا که نمونه آن در برخی کشورهای کوچک منطقه نیز دیده می‌شود، برنامه‌ریزی خود را برای ایجاد ناوگان تاکسی‌رانی اختصاصی از چندسال قبل به اجرا درآورد و قراردادی را با یک مجموعه در قالب پیمانکار این طرح به امضا رساند که این پیمانکار در سال 1395 اقدام به خرید 300 دستگاه خودرو برای تجهیز ناوگان تاکسیرانی خود کرد و تصاویر منتشر شده مربوط به این خودروهاست.

 

 

 

تكذیب قیمت قطعی سیتروئن C3
در پی انتشار خبری با مضمون «تعیین قیمت قطعی سیتروئن C3»،گروه خودروسازی سایپا سیتروئن در بیانیه‌ای رسمی این خبر را کاملا تکذیب کرد. روابط عمومی شرکت سایپا سیتروئن اعلام کرد با توجه به پیش فروش این محصول در اردیبهشت سال جاری و برنامه ریزی جهت تحویل آن در زمان‌های مقرر اعلام شده، تا به امروز هیچ گونه قیمت قطعی برای این خودرو مشخص نشده است و تمامی اظهار‌نظرها صرفا بر پایه حدس و گمان‌است.بدیهی است شرکت سایپا سیتروئن در زمان مقرر و از طریق کانال‌های خبری موثق، مشتریان محترم را در جریان آخرین اخبار و اطلاعات قرار خواهد داد. پیش از این تكذیب در خبر ها آمده بود كه قیمت این خودرو در حدود 135 میلیون تومان خواهد بود.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77279

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی