ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

ریسک خرید خودروهای وارداتی
مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به مردم هشدار داد با توجه به ممنوعیت واردات خودرو از هرگونه پیش خرید این کالا بپرهیزند.به گزارش ایرنا، احمد فاردار افزود: تنها شیوه ای که برای فعالیت شركت های غیرنمایندگی وجود دارد، «تحویل فوری» خودروهاست که برای آن منعی وجود ندارد اما هرگونه تعهد مدت دار که هیچ ضمانتی به اجرای آنها نیست، شیوه خطرناکی است و مشتریان را از این شیوه باز می داریم.وی تاکید کرد: در شیوه تحویل فوری خودرو نیز مشتریان باید باهوش عمل کنند و ترجیح این است که خودرو به رویت مشتری برسد و حتی شماره شاسی خودرو را نیز در قرارداد عنوان کنند و پس از آن مراحل اداری پلاک شدن خودروها انجام شود.

 

 

 

پرفروش‌های بازار خودرو ۴ ستاره شدند
براساس اعلام تعداد خودروی تولید شده در خرداد ماه امسال،  خودروهای پرفروش بازار موفق به کسب چهار ستاره کیفی شدند، این در حالی است که مقایسه تولید خودرو خردادماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، کاهش حدود  ۱۹ درصدی را نشان می‌دهد.در بخش خودروهای سواری، در سطح قیمتی ۱ خودرو‌های نیومزدا ۳، پژو ۲۰۰۸، گرند ویتارا در سطح قیمتی ۲ خودرو‌های کیا سراتو و هیوندای ۲۰ i. و هاوال ۲ H، در سطح قیمتی ۳ خودروی آسا ۳۰ B. و در سطح قیمتی ۴، رنو ساندرو، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷، تندر۹۰ پلاس، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک و پارس تندر با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودرو‌های تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

 

 

 

رونمایی مایکروسافت از تبلت ارزان قیمت
پیش از این در خبرها آمده بود كه مایکروسافت در حال تولید یک تبلت ۱۰ اینچی از خانواده سرفیس است که ۴۰۰ دلار قیمت دارد و برای رقابت با آیپدهای اپل راهی بازار خواهد شد. اكنون این محصول با نام سرفیس GO به صورت رسمی معرفی شد. مایکروسافت بار دیگر به بازار تبلت‌های ارزان قیمت بازگشته است و این بار امید دارد بتواند با کنار زدن آیپد جدید اپل، جایگاه خود را در این بازار نیز تثبیت کند. سرفیس GO که دو روز پیش معرفی شد نسبت به نسل‌های قبلی تبلت‌های سرفیس کوچک‌تر است، قدرت کمتری دارد و حمل آن ساده‌تر است.پیش فروش این دستگاه از دهم جولای آغاز می‌شود و در ماه اوت عرضه‌ خواهد شد. قیمت نسخه  ۶۴ گیگابایت این دستگاه معادل ۳۹۹ دلار و نسخه‌ ۱۲۸ گیگابایت آن نیز ۵۴۹ دلار است.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77180

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی