ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پخش کننده اف ام خودرو

تاریخ درج : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

امروزه روش‌های پخش موسیقی درون خودرو بسیار متنوع و گسترده شده‌اند؛ ولی برای بهره‌مندی از روش‌های پخش جدید موسیقی، تغییر دادن سیستم پخش صوتی خودرو به سیستمی به روز شاید پرهزینه باشد.راه بسیار کم هزینه ‌تر و به صرفه‌تر استفاده از یک پخش‌کننده‌ اف‌ام خودرو خواهد بود.

   مدل: Fast
   رابط‌ها: درگاه کارت حافظه پورت USB
   منبع تغذیه: فندکی خودرو
   قیمت:25 تا 35هزار تومان
 این پخش کننده‌ اف ام مزایای زیادی دارد. از این محصول می‌توان برای خودروهایی که از پخش‌هایی ساده برخوردارند و تنها از وجود گیرنده‌ رادیویی سود می‌برند استفاده کرد. برخی پخش‌های خودرو درگاهی برای اتصال یو اس بی و کارت حافظه ندارند ولی با وجود این دستگاه، این موضوع مشکلی محسوب نمی‌شود. پخش کننده‌ اف ام فوق با اتصال به فندکی خودرو انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کند. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از TF، USB و SD را داراست. با وجود این موضوع می‌توانید به ‌راحتی فلش یا کارت حافظه خود را به پخش کننده‌ اف ام متصل کنید و از موسیقی لذت ببرید. این دستگاه آهنگ‌ها را روی موج رادیویی ویژه‌ای ارسال می‌کند و کاربر می‌تواند با کمک رادیوی خودرو آن را دریافت و پخش کند. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به قابلیت تعویض فولدر آن و وجود نمایشگر برای نشان دادن جزئیات آهنگ اشاره کرد.

  
  مدل :PV-F146
   رابط‌ها: درگاه کارت حافظه پورت USB
   منبع تغذیه: فندکی خودرو
   قیمت:40 تا 58هزار تومان
پخش کننده خودروی ونوس، محصولی ساده، سبک، کاربردی و البته با قیمتی بسیار ‌به ‌صرفه است. این محصول برای کسانی طراحی ‌شده که خودروی آنها به پخش ‌کننده‌ مناسب مجهز نیست و خواهان گوش‌دادن به موسیقی‌هایی با پسوند MP3 هستند؛ به‌طوری‌ که با قراردادن این محصول در فندک خودرو، به‌ راحتی می‌توانند به موسیقی‌های مورد علاقه تان گوش دهید.   PV-F146 با تمام خودرو‌ها سازگاری دارد. در نظر داشته باشید این محصول از کارت حافظه‌  SD و MMC به همراه USB هم پشتیبانی می‌کند. از دیگر مشخصات کلی این کالای با کیفیت می‌توان به صفحه ‌نمایش کوچک اما کاربردی LED، دسته‌  تاشو (برای اتصال آسان‌تر) و ریموت کنترل اشاره کرد. از طریق ریموت کنترل مذکور، به‌تمامی قابلیت‌های این محصول، دسترسی کامل خواهید داشت.

 
   مدل: 32in1
   رابط‌ها: درگاه کارت حافظه پورت USB
   منبع تغذیه: فندکی خودرو
   قیمت:12 تا 25هزار تومان
این محصول کاربردی برای کسانی که دستگاه پخش خودروی آنها قابلیت ساپورت فلش USB و کابل AUX را ندارد، انتخابی مناسب و مقرون به صرفه به حساب می آید. با قراردادن این محصول در فندک خودرو، به ‌راحتی می‌توانید به موسیقی‌های خود گوش دهید. این محصول به راحتی به تمام خودرو‌ها متصل و آهنگ مورد نظر را پخش می کند.از دیگر مشخصات کلی این کالا می‌توان به طراحی ساده و وزن کم آن اشاره کرد .همچنین در صورتی که تمایل به پخش موسیقی از تلفن ‌همراه خود داشته باشید، می‌توانید با استفاده از ورودی AUX  این محصول، این امر را مهیا سازید./ بازار خودرو

url : http://www.isfahanziba.ir/node/84497

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی