ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

همه دارایی یووه

تاریخ درج : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
رونالدو به یوونتوس جان داد

 یوونتوس برای فتح لیگ قهرمانان، کریستیانو رونالدو را خرید و باید ممنون او باشد که به خاطرش برای بازی برگشت در تورین مقابل آژاکس چیزی برای مبارزه دارد. گل او تنها ضربه در چارچوب بیانکونری در آمستردام بود. رئال از بازی آمستردام جان به در برد اما مقابل هواداران مبهوت سانتیاگو برنابئو تحقیر شد و هیچ تضمینی وجود ندارد که همین بلا سر یوونتوس نیاید. توانایی مستمر رونالدو در حضور در زمان و مکان مناسب و استفاده از فرصت‌ها، تنها دلیل یوونتوس برای حضور در این مرحله است.قرار بود این فصل رویاهایشان محقق شود. تیمی که در سال ۲۰۱۵ به بارسلونا و در سال ۲۰۱۷ به رئال مادرید باخت و قهرمانی را از دست داد، تنها رونالدو را کم داشت. او کارش را کرده و مثل ۹ فصل حضور در رئال مادرید، بی‌وقفه در لیگ قهرمانان گل می‌زند. آنها یک امتیاز با قهرمانی لیگ ایتالیا فاصله دارند، اما چه اهمیتی دارد. عملکرد یووه در لیگ قهرمانان سنجیده می‌شود و باید با استانداردهای آن برابری کند، اما تنها دو بار در این فصل چنین بوده‌اند، در زمین منچستریونایتد و در بازی خانگی مقابل اتلتیکومادرید. در بقیه بازی‌ها داغ و سرد شده‌اند. ماسیمیلیانو آلگری را همه در اروپا می‌خواهند اما نتوانسته در عرصه رقابت‌های قاره‌ای ثبات را در تیمش به وجود آورد.

واقــعــیــت ایــن است که یوونتوس خیلی خوش‌شانس بوده که همپای آژاکس به بازی برگشت می‌رود و باید از کریستیانو تشکر کند. آژاکس که حالا دیگر از یک تیم رویاپرداز جوان و خام عبور کرده و هیچ شانسی نیاورده که در این مرحله لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، بازی‌هایش نباید یوونتوس را غافلگیر کرده باشد. 

آنها قطعا از شب بازی با هلند خاطرات فوق‌العاده‌ای ندارند. در حالی‌ که امثال منچسترسیتی و بارسلونا منتظر بازی برگشت در خانه هستند، یوونتوس دلایلی برای ترسیدن دارد. این تیم از بازی خارج از خانه با یک گل برگشته اما هیچ دلیلی وجود ندارد برای اینکه این بازی یک اتفاق باشد و یوونتوس در بازی برگشت شگفت‌انگیز شود. این فرم اروپایی این تیم است، اگر رونالدو را کنار بگذاریم.

 باید روی این موضوع کار کنند، برنامه یووه برای جبران باخت ۲-۰ در زمین اتلتیکومادرید، رساندن توپ به رونالدو و دعا کردن بود. یوونتوس خوش‌شانس بود ، رونالدو از مصدومیت بازی برای تیم ملی پرتغال بازگشت و در ترکیب اصلی قرار گرفت، بدون او تیمی کاملا معمولی بودند در برابر یکی از قدرت‌های آینده اروپا. دانی فان‌دربیک، داوید نرز، دوشان تادیچ و بقیه کاملا با شایستگی در این مرحله حاضر شده‌اند و اگر بتوانند مثل این بازی به آنها ضربه بزنند، آنها و نه قهرمان ایتالیا در نیمه‌نهایی خواهند بود.

پیتر استاونتون

url : http://www.isfahanziba.ir/node/92970

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی