ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

هفت‌گانه نیمار در 100 روز حضور در پاری سن ژرمن

تاریخ درج : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

۱۰۰ روز از حضور نیمار در پاری سن ژرمن گذشت. باشگاه فرانسوی برای جذب این بازیکن ۲۲۲ میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کرد. PSG مهاجم برزیلی را به عنوان ستاره جدید خود معرفی کرد و نیمار به رهبر این تیم تبدیل شد. نیمار در این ۱۰۰ روز لحظات خوبی داشته است؛ اما گاهی اوقات با تنش نیز روبه‌رو شده است. هفت اتفاق مهم در این مدت برای مهاجم برزیلی رخ داد که sprt به آنها اشاره کرده است:

 

معرفی
نیمار در کنار ناصر الخلیفه (رئیس باشگاه پاری سن ژرمن) در مراسم معارفه در پارک د پرنس شرکت کرد. او در این مراسم گفت: دوست دارم چالش‌های جدیدی را تجربه کنم و به پاری سن ژرمن کمک کنم که نامش را در تاریخ فوتبال ثبت کند. برای مرد اول شدن به PSG نیامدم.

شروع
نیمار بالاخره توانست با پیراهن پاری سن ژرمن به ایران برود. او بازی نخست را به دلیل نداشتن کارت ITC  از دست داد و برای نخستین‌بار در ورزشگاه گنگام بازی کرد. مهاجم برزیلی یک گل به ثمر رساند و در دو گل دیگر نقش داشت. پاری سن ژرمن پیروز این دیدار شد.

انتقاد از مدیریت
نیمار دوران حضورش را در بارسلونا فراموش نکرده بود. او در تیم کاتالانی دوستان خوبی داشت؛ اما با مدیران کنونی باشگاه مشکل داشت. زمانی که از مهاجم برزیلی درباره جدایی‌اش سوال شد نیمار دوباره شروع به انتقاد کرد. نیمار به خبرنگاران گفت که بارسلونا باید از مدیریت بهتری بهره ببرد.

جنجال با کاوانی
جو خوب در تیم پاری سن ژرمن با جنجال بر سر ضربه پنالتی پایان یافت. این اتفاق در دیدار لیون رخ داد و نیمار و ادینسون کاوانی درگیری لفظی پیدا کردند. این اتفاق باعث شد حواشی زیادی به وجود آید. رفتار غرورآمیز نیمار با کاوانی در روزهای نخست حضورش در این باشگاه رخ داد.

رابطه‌اش با دوستان قدیمی
نیمار هرگز رابطه خوب خود را با دو مهاجم  و دیگر بازیکنان بارسلونا پنهان نکرد. دیدارهای او با بارسلونا ادامه داشت و این قضیه باعث شد تا احتمال بازگشت مهاجم برزیلی قابل تصور باشد. در رابطه با این قضیه صحبت‌های زیادی می‌شود.

اخراج
نیمار با وجود اینکه مورد انتقاد افراد نزدیک پاری سن ژرمن قرار گرفته بود، به بازی‌اش ادامه داد و PSG را در بازی‌ها رهبری کرد؛  اما بدترین چهره خود را در میادین نشان داد. نیمار به خاطر ضربه به بازیکن مارسی بر زمین افتاد، به همین خاطر عصبانی شد و به بازیکن حریف ضربه زد. داور به همین علت کارت زرد دوم را به مهاجم برزیلی نشان داد و او اخراج شد.

اشک‌ها
مهاجم برزیلی بالاخره صبرش تمام شد و نتوانست بیش از این فشارها را تحمل کند و پاسخ همه کسانی را که در مورد جدایی احتمالی‌اش از پاری سن ژرمن سخن می‌گفتند، داد. او پس از پیروزی سه بر یک برزیل برابر ژاپن در نشست خبری حاضر شد و در حال اشک ریختن گفت: آنها داستان‌ها زیادی از خود می‌گویند که حقیقت ندارد. هیچ مشکلی با کاوانی و سرمربی تیم ندارم. حضور من با توجه به آمار ثبت شده فوق‌العاده بوده است. در شرایط خیلی خوبی قرار دارم و خشنودم. برای پیروزی و قهرمانی با پاری سن‌ژرمن مشتاق هستم و با تمام وجود برای تیم خود بازی می‌کنم.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/61064

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی