ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

نقل قول

تاریخ درج : سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹
آینده کوشک روشن است

علیرضا بصیری، فرماندار خمینی‌شهر: مسئولان شهرستان باید به همه مناطق به‌صورت متوازن توجه کرده و از تمام شهرها و روستاها به‌صورت مستمر بازدید و به رفع مشکلات مردم بپردازند. ما نیز سعی می‌کنیم بودجه تملک دارایی و کمک‌های دولتی به‌صورت متوازن به‌کل شهرستان تقسیم شود. به سبب همدلی که بین شورا و شهرداری کوشک وجود دارد، آینده‌ای روشن همچون گذشته برای این شهر متصور هستم. آزادسازی‌ها و فعالیت‌های عمرانی که در این شهر صورت گرفته، بسیار قابل‌تقدیر است و باید در نظر گرفت که آزادسازی کار پرمشغله و سختی است و هزینه هنگفتی از شهر را صرف خود می‌کند. از طرفی تحقق بالای بودجه شهرداری کوشک حاصل تلاش مدیریت شهری و همراهی مردم این شهر است.

 

 

تمام فشار  روی مردم است

مسعود خاتمی، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی: چرا قیمت‌ها افسارگسیخته شده است؟ فشارها روی مردم بیشتر شده است، آنها سختی‌ها را تحمل می‌کنند، اما تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی‌کنند ،چون تبعیض نمکی است که روی زخم آنها ریخته می‌شود. بسیاری از افراد آمادگی سرمایه‌گذاری در شهر را دارند، اما به شرط اینکه دولت و استاندار در خدمت آن‌ها باشند.مردم از مسئولان محکم و طلبکارانه مطالبه کنند. مردم ما خیلی نجیب هستند، تمام فشارها  روی مردم است، در مواقع حساس مانند سیل، زلزله، جنگ، کرونا و... از مردم می‌خواهیم کمک کنند و می‌کنند، اما کارگزاران در حد این مردم کار نمی‌کنند. با هیچ مقامی رودربایستی نداریم، مسئولان باید براساس لیاقت خود سرکار باشند، نه به خاطر اینکه به جایی متصل هستند.

 

 

بهره‌برداری از پنج کارخانه تولیدی در اردستان

حمیدرضا تأملی، فرماندار اردستان: پنج کارخانه با تأمین اعتبار موردنیاز در سال جاری از طریق بانک صنعت و معدن به بهره‌برداری خواهند رسید.  خوشبختانه در سال جهش تولید و لزوم تحرک در بخش اقتصاد اردستان، با پیگیری‌های صورت‌گرفته بانک صنعت و معدن با تخصیص تسهیلات موردنیاز کارخانه‌های کویر مقوا، مهاباد میلاد، مجتمع فولاد، شرکت تعاونی فولاد کویر و طلایه‌داران کویر زمینه تکمیل و بهره‌برداری آن‌ها را فراهم کرده است. بیش از یک هزار فرصت شغلی با راه‌اندازی این واحدها ایجاد و بخش بزرگی از معضل بیکاری در شهرستان برطرف خواهد شد. در حال حاضر موضوع تدوین و ابلاغ یک بسته حمایت ارزی و ریالی حلقه گمشده‌ای است که سر راه سرمایه‌گذاران منطقه وجود دار د؛چراکه سرمایه‌گذاران حاضر نیستند به‌تنهایی سرمایه خود را در راستای تولید به کار بگیرند. /ایرنا

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/110279

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی