ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

نقطه پایان دومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی «بادکنک طلایی»

تاریخ درج : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

اختتامیه دومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان، «بادکنک طلایی»، شامگاه جمعه 23 خردادماه از صفحه اینستاگرام فرهنگ‌سرای مجازی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد.دبیر دومین دوره مسابقه «بادکنک طلایی» با اشاره به فقر موجود در عرصه ادبیات کودک گفت: دومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان با هدف دستیابی به متون نمایشی کودک برگزار شد که 12 اثر برگزیده چاپ می‌شوند و در آینده نزدیک پس از رونمایی، این آثار در دسترس کارگردانان حوزه کودک و نوجوان در سطح کشور قرار خواهد گرفت.او تعداد کل آثار رسیده به دومین مسابقه «بادکنک طلایی» را 75 اثر اعلام کرد: در این دوره از مسابقه نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان آثار ارزشمندی توسط 50 نفر در دو بخش آزاد و شهروندی به دبیرخانه رسید.رضایی به تعداد 42 اثر در بخش «آزاد» اشاره‌ای داشت و گفت: بخش آزاد دومین مسابقه «بادکنک طلایی» شامل پنج اثر خردسال، 12 اثر کودک (7تا9 سال)، 10 اثر کودک (10تا12) سال و 15 اثر نوجوان بود.دبیر دومین دوره مسابقه «بادکنک طلایی» با اشاره به 33 اثر دریافتی به بخش «شهروندی» تصریح کرد: تعداد دو اثر خردسال، 15 اثر کودک (7تا9 سال)، 9 اثر کودک (10تا12) سال و هفت اثر نوجوان در بخش «شهروندی» در این بخش به رقابت پرداختند.گفتنی است، داوری دومین مسابقه نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان، «بادکنک طلایی» را سعید محسنی، فهیمه سیاحیان، هوشنگ جمشیدیان، امید نیاز، محمدرضا رهبری و احمد رضایی بر عهده داشتند.اسامی برگزیدگان این مسابقه به شرح زیر است: بخش شهروندی،خردسال: مرضیه شریفی برای نگارش نمایشنامه «ابرک زباله‌ای» از فلاورجان. لیلا بیگوند برای نگارش نمایشنامه «خاله سوسک مهربون» از تهران که از هر یک با اهدای لوح و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر شد. 

بخش شهروندی، رده سنی (7تا9سال): عاطفه نقوی برای نگارش نمایشنامه «بوبوجی‌خان در شلمرود» از اصفهان با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر شد. لیلی شایق بروجنی برای نگارش نمایشنامه «توی روستا، روی شهر » از اصفهان.مرضیه شریفی  برای نگارش نمایشنامه «من یک عروسکم » از فلاورجان که از هر یک با اهدای لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال برای کسب مقام سوم تقدیر شد.مهدی کوثری یگانه برای نگارش نمایشنامه « پدربزرگ گم‌شده» از همدان که با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ 30 میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیر شد.

بخش شهروندی، رده سنی (10تا12سال): محمد محمودی برای نگارش نمایشنامه «مهمون شهر مورچه‌ای» از نجف‌آباد. سعید اله یاری  برای نگارش نمایشنامه «سیاره ما، سیاره اونا» از اصفهان که از هر یک با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر شد. مرضیه زاد شم برای نگارش نمایشنامه «پاگنده » از شیراز که با اهدای لوح تقدیر و مبلغ 15 میلیون ریال برای کسب مقام سوم تقدیر شد.  ریحانه السادات ناجی  برای نگارش نمایشنامه « باغ هزار دخترون» از اصفهان که با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ 20 میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیرشد.بخش شهروندی، رده سنی (13تا 15 سال):نور‌اله لک  برای نگارش نمایشنامه « اتوبوس» از خمینی‌شهر و «محمدباقر نباتی مقدم برای نگارش نمایشنامه «جزیره پلیکان» که از هر یک با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج‌میلیون ریال تقدیر شد.

بخش آزاد، رده سنی خردسال: علیرضا خانی برای نگارش نمایشنامه «کلاغ سفید» از اصفهان که با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ 30 میلیون ریال برای کسب مقام اول تقدیر شد.

بخش آزاد،رده سنی (6تا9 سال): لیلی شایق بروجنی برای نگارش نمایشنامه « یه موجود آبی نه‌چندان کوچولو » از اصفهان، که با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج‌میلیون ریال تقدیر شد. فاطمه هاشمی برای نگارش نمایشنامه « بدشانس» از خمینی‌شهر که با اهدای لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال برای کسب مقام سوم تقدیر شد. ناصر محمودی برای نگارش نمایشنامه « اینجا یه برکه هست پر از قشنگی» که با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ 20میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیر شد.

بخش آزاد، رده سنی (10تا12سال): سید سامان باب‌الحوائجی برای نگارش نمایشنامه « آوای ماه» از همدان که با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر شد. محمد محمودی برای نگارش نمایشنامه «دیو و پری نداریم » از نجف‌آباد که با اهدای لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال تقدیر شد.حمید حیدری سورشجانی برای نگارش نمایشنامه «آیینه‌های قاب طلا، قاب نقره‌ای » از مسجدسلیمان که با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ 15 میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیر شد.

بخش آزاد، رده سنی (13تا15سال): مرضیه شریفی  برای نگارش نمایشنامه « بادکنک طلایی» از فلاورجان و  سمیرا سلیمانی فارسانی برای نگارش نمایشنامه «درخت، ماه و پرنده » که از هر یک با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر شد. نگار داستان‌پور برای نگارش نمایشنامه « زمین داره می چرخه» از اصفهان و  موسی هدایتی برا ی نگارش نمایشنامه «ننه‌کدو» از قروه که از هر یک با اهدای لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال برای کسب مقام سوم تقدیر شد. عقیل جماعتی  برای نگارش نمایشنامه «الم پست» از خارک و  حمیدرضا رنجکش  برا ی نگارش نمایشنامه «من مترسک نیستم » از اصفهان که از هر یک با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ20 میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیر شد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/109806

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی