ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ساخت ایران

تاریخ درج : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
شماره روزنامه: 

راهنمای خرید تخم‌مرغ‌پز

درهر وعده‌غذایی تخم‌مرغ یک غذای مناسب ومفید به حساب می‌آید، زیرا منبع سرشاری از پروتئین، ویتامین و...است. در پخت‌و‌پز تخم‌مرغ گاهی نبود وسایلی چون تابه می‌تواند مشکل‌ساز شود، برای این منظور باید از وسیله‌ای استفاده کرد که این مشکل را حل کند وعلاوه بر آن بتوان زمان کمتری را برای پخت وپز این غذای مناسب صرف کرد. از این رو ما به شما تخم‌مرغ‌پز را پیشنهاد می‌دهیم.

 

تخم‌مرغ‌پز سایا 

مدل: ZDQ-70D 

توان مصرفی: 360 وات 

قابلیت پخت:هفت تخم‌مرغ

وزن: 0.58 کیلوگرم 

قیمت:200 تا 230 هزار تومان

تخم‌مرغ پز سایا مدل ZDQ-70D با بدنه استیل و مشکی رنگ و قابلیت پخت هم‌زمان هفت عدد تخم‌مرغ تولید شده است.این دستگاه  یک وسیله‌ مناسب برای پخت تخم‌مرغ به صورت آب‌پز است. این تخم‌مرغ پز یک هیتر گرم‌کننده برای پخت تخم‌مرغ‌‌ها دارد که با زدن یک شاسی سلکتوری که روی دستگاه نصب شده، وسیله شروع به کار می‌‌کند. همچنین جنس بدنه‌ این محصول استیل  و ظروف  آن از پلاستیک بوده و خود دستگاه هم تایمری برای زمان دادن به پخت‌و‌پز دارد.

 

تخم‌مرغ‌پز  تکنو

 مدل: Te-86 

توان مصرفی: 300 وات 

قابلیت پخت:شش تخم‌مرغ

وزن: 0.58 کیلوگرم 

قیمت:150 تا 180 هزار تومان

تخم‌مرغ‌پز تکنو محصولی کوچک و در عین حال پرکاربرد برای دوستداران تخم‌مرغ آب‌پز است. این دستگاه می‌تواند در مدتی کوتاه برای یک خانواده‌ پرجمعیت تخم‌مرغ آب‌پز تهیه کند و سینی آن گنجایش قرارگیری شش تخم‌مرغ را دارد. تمامی قطعات تخم‌مرغ‌ پز از سبد تخم‌مرغ گرفته تا درپوش پلاستیکی و پیمانه‌ آب آن قابل جداسازی هستند و به این ترتیب شست‌وشوی آن پس از استفاده آسان است. پایه‌های لاستیکی دستگاه از لغزیدن آن روی سطوح صاف جلوگیری می‌کنند.گفتنی است موتور تخم‌مرغ‌پز با توان 300 وات کار می‌کند و روی درپوش محدب آن خروجی بزرگی برای خروج بخار در نظر گرفته شده است.در ساخت قسمت بیرونی این دستگاه  از ترکیب استیل و پلاستیک استفاده شده است. کار با این دستگاه راحت است و تنها یک دکمه روی بدنه به چشم می‌خورد که برای روشن و خاموش ‌کردن آن کاربرد دارد.

 

تخم‌مرغ پز 

مدل: My Dream 

توان مصرفی: 350 وات 

قابلیت پخت:چهار تخم‌مرغ

وزن: 0.3 کیلوگرم 

قیمت:65 تا 85 هزار تومان

همه ما از خواص بی‌نظیر و سرشار پروتئین تخم‌مرغ آگاه هستیم، به‌خصوص اینکه این خوراکی ارزان می‌تواند کمک شایانی به رشد و تغذیه سالم کودکانمان کند. ولی گاهی اوقات کودکان دلبند ما از خوردن این غذای سالم خود داری می‌کنند. از این رو تولیدکنندگان داخلی دستگاه‌های تخم‌مرغ‌پز با شکل‌های فانتزی تولید کرده تا کودکان را برای خوردن تخم‌مرغ راغب کنند. محصولی که ملاحظه می‌فرمایید یک تخم‌مرغ‌پز جذاب با شکل خروس است که می‌توانید چهار عدد تخم‌مرغ را در آن قرار داده تا پخته شود. جنس بدنه این محصول و ظروف آن از پلاستیک بوده و دستگاه برای تعیین زمان پخت تخم‌مرغ تایمر ندارد.

گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/107178

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی