ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ساخت ایران

تاریخ درج : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
راهنمای خرید یخچال

یخچال‌ها در ابعاد و اشکال مختلف طراحی می‌شوند. کوچک‌ترین یخچال‌های تولید‌شده در بازار به‌عنوان یخچال‌های هتلی شناخته می‌شوند؛ البته نیازی نیست که از آن‌ها در هتل استفاده شود، بلکه افراد مختلف نیز می‌توانند نیاز خود به سردکننده‌ها را در حد ابتدایی با آن‌ها برطرف سازند. یخچال‌های هتلی برای استفاده در ادارات، مغازه‌ها و ... مناسب هستند.

 

 

 

 

 

 

نمودار مصرف انرژی:B

گنجایش کل: 97 لیتر 

قیمت:1 میلیون و 370 تا 1میلیون و 550هزارتومان

یخچال فوق، محصولی ساده با کیفیت ساخت بسیاربالا و البته قیمت مقرون ‌به ‌صرفه است. این یخچال با گنجایش کلی پنج فوت (97 لیتر) و نمودار مصرف انرژی B ساخته ‌شده است. از دیگر مشخصات این محصول می‌توان به سه طبقه در داخل و دو طبقه در درب یخچال، لامپ روشنایی، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ قابل تنظیم، سیستم روشنایی، سبد میوه و طبقه جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌ صورت تازه و با دوام اشاره کرد. ایستکول، در اصل برند شرکت صنعتی تکران‌مبرد است که در سال 1356 تاسیس شده است. یخچال TM-835-B از محصولات  سردکننده این شرکت است که در ابعاد کوچک روانه بازار شده است.

 

 

 

 

 

 

نمودار مصرف انرژی:B

گنجایش کل: 109 لیتر 

قیمت:یک‌میلیون‌و‌450 تا یک‌میلیون‌و600هزارتومان

یخچال‌فریزر پنج فوت امرسان با حجم کم و ابعاد کوچکش از سری یخچال‌های هتلی محسوب می‌شود. قسمت بالایی این دستگاه، فریزر کوچکی قرار داده شده که از آن می‌توان به عنوان یخدان استفاده کرد؛ اگر چه این فریزر داخلی بدون برفک نیست، ولی مقدار برفک‌گیری آن در طول زمان بسیار کم است. در قسمت پایینی یخچال یک عدد کشو جهت نگهداری میوه و سبزیجات وجود دارد که جنس آن از نوع پلاستیک مقاوم است. طبقات داخلی یخچال به صورت میله ای و از جنس فلز  هستند که قابلیت جا‌به‌جایی دارند؛ از این رو کاربر برای قرار دادن موادغذایی حجیم یا ظروف بزرگ در یخچال دچار مشکل نخواهد شد. در قسمت درب نیز می‌توان انواع نوشیدنی‌ها، تخم مرغ، کره و پنیر و ... را جا داد. در مجموع بسته به نیاز کاربر این مدل می‌تواند انتخاب خوبی باشد؛ همچنین کیفیت این دستگاه توسط امرسان تضمین شده است.

 

 

 

 

 

 

 نمودار مصرف انرژی: +A 

 گنجایش کل: 250 لیتر 

 قیمت:دومیلیون و650 تا دومیلیون و 800هزارتومان

یخچال فریزر چهار ستاره پارس با رده انرژی A+، طراحی ساده و درعین حال کاربردی، حجم خوبی از مواد غذایی مختلف را در خود جای می‌دهد. این محصول مناسب برای استفاده در منزل یا محل کار است. با وجود فیلتر بو‌گیر و ضد‌باکتری داخلی، شما می‌توانید از سلامت و بهداشت محیط یخچال اطمینان داشته باشید. لاستیک دور درب این دستگاه، دارای جذب و با خاصیت ضدباکتری بوده و هنگام کارکرد صدای کمی‌دارد. یخچال دارای سه طبقه مستحکم نشکن با توجه به حجم و اندازه مواد غذایی است و در قسمت پایین یخچال نیز یک محفظه کشویی جهت نگهداری میوه و سبزیجات وجود دارد. همچنین در قسمت داخلی درب یخچال سه طبقه تعبیه شده است.حجم یخچال 225 لیتر است که حجم خوبی از مواد غذایی مختلف را در خود جای می‌دهد./ گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/102320

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی