ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خرید کیف پول

تاریخ درج : یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

 مهم ترین اصل برای خرید یک کیف پول، دقت به کیفیت آن است.از آنجا که قرار است آن را همه جا با خود حمل کنید،باید کیف پولی را در نظر بگیرید که از ظاهری زیبا برخوردار باشد.در بین انواع کیف پــول‌هـــای مـوجـود در بـازار، شایـد بـهـتـریـن انتخاب،کیف پول های چرمی تولید داخلی باشد که کیفیت و طراحی آنها ثابت شده است.

 

 کیف پول  چرم مشهد  D594


      نوع:کتی
    جنس:چرم طبیعی
     قیمت:150تا 170هزار تومان
کیف پول مدل  D594  از برند  چرم مشهد  برای بانوان مناسب است. کیف پول چرم مشهد از چرم 100درصد طبیعی گاوی ساخته شده و بسیار لطیف و باکیفیت است.محفظه‌ اصلی کیف پول به‌وسیله‌ زیپ به آسانی باز و بسته می‌شود. کیف چرم مشهد از نوع کتی است و ابعادی معادل 2.3×11×19.5 سانتی‌متر دارد، همچنین وزن آن 170 گرم است. درون کیف پول مدل D594 یک قسمت برای نگهداری سکه، هشت قسمت برای قرارگیری کارت اعتباری و چهار محفظه‌ جداگانه برای قرارگیری اسکناس وجود دارد. همچنین درون کیف یک جیب زیپ‌دار هم وجود دارد که می‌توان انواع سکه، سیم‌کارت و سایر اشیای کوچک را در آن قرار داد. رویه‌ کیف طرح دوتکه دارد که نیمی از چرم ساده و نیم دیگر طرح ریز دارد و هرکدام از طرح‌ها رنگی جداگانه دارند.

 

 

کیف پول کهن چرم Lpk1 

      نوع: جیبی
     جنس:چرم طبیعی
      قیمت:175 تا 195هزار تومان
این کیف از محصولاتی است که به تازگی توسط شرکت کهن چرم به بازار عرضه شده است.در قسمت بیرونی و بدنه کیف، یک جای کارت اعتباری جدا شونده به شیوه‌ای هنرمندانه تعبیه شده که در صورت لزوم می‌توانید آن را به صورت جداگانه استفاده کنید.این کیف پول جیبی بسیار زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. طراحی مدل LpK 1 بسیار ساده و شکیل بوده که همین امر باعث محبوبیت آن می‌شود. این کیف پول درعین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت نگهداری بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

 

 

کیف پول درسا 14312 

      نوع: جیبی
      جنس:چرم طبیعی
       قیمت:280 تا 315هزار تومان
این کیف پول جـیـبـی مـردانه، اکـسسوری مــنـاسبی برای سازمان دادن به وسـایـل شخـصـی شـمـاسـت. ابـعـاد کـیـف تـقریبا 12.5 × 9.5 × 1.5 سانتی‌متر است. وزن تقریبی کیف 83 گرم است. سه عدد محفظه نگهداری کارت اعتباری، سه عدد محفظه نگهداری کارت ویزیت و یک محفظه نگهداری عکس داخل کیف تعبیه شده است. یک جاکارتی متحرک با سه محفظه معمولی و یک محفظه توری دارد. رنگ کیف قهوه‌ای و رویه‌ آن طرحدار است.درسا یکی از برترین مارک‌های تبدیل چرم با کیفیت به محصولات لوکس چرمی در سراسر ایران است. کیف‌های برند درسا از چرم های مرغوب و با کیفیت بالا تهیه شده‌اند و می‌توانند کامل کننده استایل شما باشد.  چشم‌انداز درسا در آینده، تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است./ گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/81429

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی