ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خرید دسته بازی

تاریخ درج : یکشنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

وجود یک دسته بازی مناسب تمایز بین لذت بردن از بازی های کامپیوتری یا ناراحتی از درست کار نکردن دکمه ها را مشخص خواهد کرد. دسته های بازی تسکو و فراسو از محصولات ایرانی با قیمت مناسب هستند که با داشتن گارانتی تا مدتی خیال شما را از بابت خرید دسته راحت می کنند.

 

 

تسکو TG 134
     نوع اتصال: بی سیم
     گارانتی:12 ماهه توسن سیستم
     قیمت:80 تا 95 هزار تومان
شرکت تسکو این  دسته‌  بازی را با طراحی ارگونومیک، برای بازی‌  به بازارعرضه کرده است. این شرکت به‌منظور راحتی کاربران، پوششی از جنس رابر برای این دسته‌ بازی در نظر گرفته است تا هنگام انجام سرگرمی به مدت طولانی، تعریق دست موجب کاهش تمرکز نشود. اتصال بی‌سیم آن به‌وسیله‌ دانگل USB صورت می‌گیرد و باتری درنظرگرفته‌شده برای آن از نوع لیتیوم پلیمری با ظرفیت 600 میلی‌آمپر ساعت است. این دسته‌  بازی به قابلیت شوک نیز مجهز است تا حس واقعی را به هنگام بازی منتقل کند. تعداد 15 عدد دکمه و چهار نشانگر LED  روی دسته‌ بازیTG 134  تعبیه شده است و با کامپیوتر، لپ‌تاپ وPS 3  سازگاری دارد.

 

 

 

فراسو FGP-561
    نوع اتصال: باسیم
    گارانتی:12 ماهه مروارید اسپیرو
    قیمت:135 تا 150 هزار تومان
دسته بازی فراسو، وسیله‌ای بسیار جذاب برای گیمرهای کامپیوتر است. این دسته با ساختاری بسیار ارگونومیک و سبک، برای بازی در زمان طولانی طراحی شده است. به لطف قابلیت لرزش که در این دسته تعبیه شده است، گیمرها در لحظات حساس بازی، هیجان زیادی را تجربه می‌کنند. چهار کلید عدددار و چهار کلید جهت‌دار روی بدنه قرار گرفته است؛ همچنین وجود دو عدد آنالوگ استیک در قسمت میانی دسته، کنترل بازی را برای کاربران آسان کرده است. مجموع کلید‌های روی دسته و بالای آن بدون درنظر گرفتن آنالوگ استیک‌ها به چهارده عدد می‌رسد. گفتنی است که این دسته با کامپیوتر شخصی و نوت‌بوک سازگار است. پشتیبانی این مدل از Windows 10، یکی دیگر از دلایل جذب کاربران است. این مدل به‌واسطه‌ یک کابل USB به کامپیوتر شما متصل می‌شود. طول کابل دسته 1.8 متر طراحی شده است تا کاربران محدودیتی بابت کابل نداشته باشند. درواقع این دسته را می‌توان تقابلی از وزن کم و دوام زیاد نامید که انتظار اصلی هر گیمر از دسته به حساب می‌آید.

 

 

تسکو TG 130W
نوع اتصال: بی سیم
     گارانتی:12 ماهه توسن سیستم
     قیمت: 130 تا 160هزار تومان
این دسته از طریق یک دانگل به کامپیوتر متصل می‌شود و امکان کنترل بازی را فراهم می‌کند. چهار کلید دایره، مثلث، مربع و ضربدر و چهار عدد کلید جهت‌دار روی بدنه قرار گرفته است؛ همچنین وجود دو عدد آنالوگ استیک در قسمت میانی دسته، کنترل بازی را برای کاربران آسان ساخته است. مجموع کلید‌های روی دسته و بالای آن بدون درنظرگرفتن آنالوگ استیک‌ها به 16 عدد می‌رسد.همچنین می‌توانید این دسته را به PS3 نیز متصل کنید. درواقع این دسته را می‌توان تقابلی از وزن کم و دوام زیاد نامید که انتظار اصلی هر گیمر از دسته به‌حساب می‌آید. این مدل از نوع شارژی است و به‌واسطه یک کابل USB به کامپیوتر یا هر منبع دیگر متصل می‌شود.  می‌توانید هنگام بازی تا هفت متر  از کنسول یا  کامپیوتر فاصله بگیرید.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/79266

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی