ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خرید آینه

تاریخ درج : یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

  آینه یکی از اجزای جدا ناپذیر هر خانه ای است. آینه‌ها یک راه آسان برای انعکاس زیبایی فضا هستند.  در واقع از عناصر مهم وتاثیرگذار در دکوراسیون داخلی به شمار می‌‌روند ولی آینه های ساده به دلیل سادگی طرح و قابشان پس از مدتی خسته کننده خواهند شد.آینه دکوراتیو با طراحی چشم نواز ،مشکل یک نواختی و سادگی آینه را حل کرده است وبه محیط جلوه بسیار زیبایی خواهد بخشید.

    مدل: Bolla
    نوع: پنج تکه
    کاربرد:تزیینی
    قیمت: 95 تا 150هزار تومان
آینه‌ ایران گلسکو مدل Bolla از پنج تکه‌ دایره ‌ای‌ شکل تشکیل شده است. پنج تکه شامل دو قطعه به قطر 38 سانتی‌ متر، دو قطعه به قطر 28 سانتی ‌متر و یک قطعه به قطر 18 سانتی ‌متر بوده که رنگ همه آنها سفید است.نوع ابزار لبه‌ آینه برش منحنی است که به آن لول براق هم می‌‌گویند. برای اندود پشت آینه هم مخلوط جیوه و نقره در نظر گرفته شده تا از آینه ‌های معمولی، بازتاب تصویر بهتری را به نمایش بگذارد. برای چسباندن آینه به دیوار، در بسته‌ بندی چسبی به ضخامت 4 میلی‌متر  وجود دارد که ضدآب است، به ‌معنای اینکه در محیط ‌های مرطوب هم قابل‌ استفاده خواهد بود و دیگر نگرانی در خصوص افتادن آنها وجود ندارد.

      مدل: قفس
    نوع: 15تکه
    کاربرد:تزیینی
    قیمت: 65تا 85هزار تومان
این محصول یکی از انواع آینه‌  های دکوراتیو است. این آینه از طراحی زیبا و فانتزی قفس و پرنده برخوردار است که قطعات آن اندازه های کوچک و بزرگی دارند.با طراحی مدرن و منحصر به فردی که این محصول دارد برای همه سلیقه‌ها مناسب و جلوه و جذابیت زیادی به دکوراسیون داخلی خانه می‌بخشد. دور هر آینه با قاب ام ‌دی‌اف ابزار‌خورده و پوشانده شده است. ضخامت قاب دور آینه نیز چندان زیاد نیست. نصب هر کدام از این آینه‌ها به وسیله یک عدد میخ ریز موجود در بسته‌ بندی انجام می‌شود تا کمترین صدمه را به دیوار وارد کند.

    مدل :DFM012-WG
    نوع:18 تکه
    کاربرد:تزیینی
    قیمت:100 تا 125هزار تومان
طراحی زیبای این آینه  باعث می‌شود زیبایی دکوراسیون داخلی منزل تان دو چندان به نظر برسد و به فضا آرامش, گستردگی و تازگی می‌‌بخشد. آینه دکوراتیو مــدل DFM012-WG یــکـی از بهتـــــــریـن محصــولات مــوجـود در بازار به حســاب می آید.این آینه‌ در واقع یک محصول یک تکه ای با ابعاد 45در 45 سانتی متر است.قاب آینه از جنس ام ‌دی‌اف  با ضخامت 4 بوده که با روکشی به رنگ‌های طلایی و سفید تولید می‌شود. این محصول با توجه به تنوع چیدمان آینه‌،  برای همه سلیقه‌ها مناسب است. همچنین نصب آنها بسیار ساده بوده به طوری که فقط کافی است جانمایی درستی داشته باشید و سپس با استفاده از میخ ‌های کوچک و ظریف، آینه‌ها را به شکل دلخواه روی دیوار بچینید. این آینه وزنی حدود 2300  گرم دارد و به راحتی در هر مکانی نصب می‌شود./ گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83244

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی