ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

دیدگاه + مهمان

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

سلبریتی‌ها! حالا وقت خودنمایی است

هنرمندان و ورزشکاران دوست دارند از طرق مختلف به سیل‌زدگان استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان کمک کنند. نه تنها آنها بلکه همه مردم، این روزها خود را در این موقعیت می‌بینند و دوست دارند، باری از دوش مردم سیل زده بردارند.

الان تمام فکر و ذکر مردم شده کمک‌های مالی و کالایی به مردم درگیر سیل و این درحالی است که این مردم به کمک‌های معنوی نیز احتیاج دارند. اینجاست که نقش سلبریتی‌ها جدی می‎‌شود.

مردم سلبریتی‌ها را دوست دارند. دیدن آنها حالشان را خوب می‌کند. چقدر خوب می‌شود حالا که کم کم، سیل از تب و تاب افتاده و شهرها را به جای آب، گِل گرفته، آدم معروف‌ها و محبوب‌ها به صحنه بیایند و دل مردم را شاد کنند.

در کنار تمام کمک‌های مالی که به سیل‌زدگان شده است و امیدواریم ادامه داشته باشد، باید حال‌خوب هم به این شهرها تزریق کنیم.  سیل‌زدگان به ویژه کودکان این روزها بیشتر نیاز به حال خوب دارند. به این نکته توجه کنیم قرار نیست همه پاچه‌ها را بالا بزنیم و بیل به دست بگیریم و آب را از شهرها خارج کنیم.

خوانندگان محبوب در جامعه سعی کنند در شهرهای درگیر سیل، کــنــسرت برگزار کنند. آهنگ‌های شاد بخوانند و دل مردم را شاد کنند.

بازیگران به دل مردم بروند و آنهایی که می‌توانند تئاتر طنز برگزار کنند، تا مردم در زمانی که غم دلشان را برده، کمی شاد شوند و بخندند.

ورزشکاران محبوب به ویژه بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای یک روز هم که شده، به این شهرها بروند تا مردم طرفدار این دو تیم، ستاره‌های خود را ببینند.

همه آنهایی که در خنداننده شوی رامبد جوان حاضر بودند، سن‌های استندآب کمدی‌شان را در این شهرها به پا کنند و با جملات خنده‌دارشان حال مردم را خوب کنند.

خاله و عموهای تلویزیون که بچه‌ها آنها را دوست دارند، به این شهرها بروند تا بچه‌ها آنها را از نزدیک ببینند تا کمی غم سیل را فراموش کنند.

نه تنها این افراد، بلکه همه کسانی که می‌توانند دل مردم سیل زده را شاد کنند، باید به صحنه بیایند.

باید کاری کنیم که غم‌ها فراموش شود. پول، غذا وساخت و ساز خانه به تنهایی از پس این  همه غم بر نمی‌آیند. روح مردم خراش برداشته و باید فکر این روح خسته هم بود.

گاهی در اخبار دیده‌اید، افرادی لباس دلقک می‌پوشند و به بیمارستان‌های کودکان می‌روند تا دل آنها را شاد کنند. این کودکان در بیمارستان و تحت بهترین مراقبت‌ها هستند، اما این دلقک‌ها می‌دانند که این معصوم‌ها به خنده و دل شاد هم احتیاج دارند.

آنهایی که می‌توانند برای بچه‌ها اسباب بازی بخرند، تا دوباره بازی‌های بچه‌گانه میان کودکان سیل زده رواج پیدا کند.

دل مردم را دریابیم که دل آنها به شدت احتیاج به حال خوب دارد. این حال خوب هم به آنها می‌رسد هم به خودمان. قطعا با کمک به مردم سیل‌زده حال خودمان حسابی خوب می‌شود.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/93254

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی