ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

خبر‌ + روز

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

اهدای دومیلیون نشریه 

در سال 97 به مراکز عمومی 

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سال ٩٧ مجموعا دو میلیون و ١5٢هزار نسخه نشریه در قالب طرح نشریات اهدایی بین مراکز عمومی سراسر کشور توزیع شد. اعتبار تخصیص یافته به این طرح تا پایان سال٩٧، بالغ بر ٢٢ میلیارد ریال بوده که این مبلغ تا پایان اسفند  به حساب صاحبان امتیاز نشریات حاضر در طرح واریز شده است.

به گزارش ایرنا، «سید محمدرضا دربندی» با اشاره به انتشار گزارش یک ساله نشریات اهدایی در سال ٩٧ گفت: مطابق اطلاعات ارائه شده از سوی سامانه نشریات اهدایی، 126 نشریه در سال ٩٧ شرایط حضور در طرح را داشته و به عضویت آن درآمدند.

دربندی تصریح کرد: توسعه طرح خرید نشریات برگشتی در دست بررسی است و این طرح در سال ٩٨ با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش ایرنا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، افزایش و ارتقای دانش عمومی شهروندان و تقویت بنیه اقتصادی نشریات، طرح نشریات اهدایی را در سال 94 آغاز کرد که این طرح به دلیل استقبال مدیران نشریات و مراکز دریافت کننده، هر سال با توسعه بیشتر، به کار خود ادامه داده است. مراکز اصلی دریافت‌کننده بسته های اهدایی در این طرح، زندان های سراسر کشور، بهزیستی، کتابخانه های شهرداری تهران، خیریه ها، مدارس کودکان کار، خوابگاه های دانشجویی، بیمارستان‌ها، ناوگان ریلی و جاده‌ای کشور هستند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/93253

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی