ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

حوادث + استان

تاریخ درج : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

دستگیری شش اخلالگر نظام اقتصادی در اصفهان 

فرمانده انتظامی استان از دستگیری شش نفر که با ثبت قانونی شرکت تجاری اقدام به اخذ 967 میلیارد ریال تسهیلات بانکی کرده و متـــــواری شده بودند، خبر داد. سردار مهـــــدی معصوم‌بیگی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای مقابله با اخلالگران نظام اقتصادی کشور و در پی شکایت نمایندگان حقوقی، سه بانک از مدیران سه شرکت تجاری، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: پس از کسب اطلاعات لازم و انجام تحقیقات گسترده مشخص شد شش نفر با ثبت قانونی سه شرکت تجاری صادرات و واردات اقدام به اخذ تسهیلات بانکی به مبلغ 967 میلیارد ریال کرده اند اما نه تنها هیچ گونه فعالیت تجاری انجام نداده اند بلکه پس از موعد مقرر از پرداخت بدهی خود نیز امتناع کردند. این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: با توجه به اینکه عاملان اخذ تسهیلات بانکی متواری شده و نشانی‌های مندرج در مدارک ارائه شده به بانک و اداره ثبت شرکت ها تغییر یافته بود، به همین دلیل هیچ گونه ردی از آنها وجود نداشت.  وی خاطر نشان کرد: سرانجام پس از تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان و انجام اقدامات علمی و تحقیقاتی گسترده، مخفیگاه های متهمان شناسایی و در سه عملیات جداگانه تمامی متهمان این پرونده ها دستگیر و برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند. 

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه پلیس اجازه نا امنی و دستبرد به اموال بیت المال را به افراد فرصت طلب و سودجو نخواهد داد، گفت: با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در نیروی انتظامی و تعامل گسترده دستگاه قضائی با این نیرو قطعا مقابله با اخلالگران نظام اقتصادی کشور با شتاب بیشتری دنبال می شود و فضا برای این گونه افراد روز به روز نا امن خواهد شد.

 

 

تصادف پژو 405 و برلیانس یک کشته برجای گذاشت 

رئیس پلیس راه استان از تصادف یک دستگاه سواری پژو 405 با سواری برلیانس در محور«سمیرم-شهرضا» خبر داد. سرهنگ حسین پورقیصری در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس گفت: متاسفانه در اثر وقوع این حادثه راننده پژو 405 در دم فوت و 3 فرد دیگر مجروح شدند. این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان تصادفات جاده ای، تجاوز به چپ پژو 405 اعلام شده است.  رئیس پلیس راه اصفهان در پایان از رانندگان خواست هنگام رانندگی از عجله و شتاب بی مورد پرهیز کرده و با توجه کامل به جلو و اطراف رانندگی کنید تا  شاهد وقوع حوادث جاده‌ای نباشیم.

 

 

توقیف پژو405 با 90 کیلوگرم حشیش 

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف 90کیلو حشیش در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو 405 خبر داد. سرهنگ ایرج کاکاوند در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری پلیس اصفهان حین کنترل خودروهای عبوری در سه راهی «اردکان-چوپانان» به یک دستگاه سواری پژو 405 مشکوک شده و آن را متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از این خودرو 90 کیلو حشیش که در صندوق عقب و زیر صندلی‌های خودرو جاساز شده بود، کشف شد. سرهنگ کاکاوند بیان داشت: در این عملیات یک سوداگر مرگ شناسایی و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. فرمانده انتظامی شهرستان نائین در پایان خاطر نشان كرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد كرد و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

 

 

سرقت از کهنسالان در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری سه سارق که افراد کهنسال و کم‌توان را شناسایی و طلاهای آنها را سرقت می‌کردند، خبر داد . سرهنگ حسن یاردوستی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در پی وقوع سه فقره سرقت طلاهای افراد کهنسال و کم‌توان در شهر اصفهان ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: پس از انجام یکسری کارهای تخصصی و اقدامات خاص سه سارق شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شدند. این مقام انتظامی بیان داشت : افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه‌رو شدند به سه فقره سرقت از افراد کهنسال و کم‌توان اشاره کردند. سرهنگ یاردوستی اضافه کرد: دراین خصوص پرونده تشکیل و متهمان برای اقدامات قانونی  به مراجع قضائی تحویل داده شدند.یاردوستی در پایان خاطر نشان کرد: این افراد پس از شناسایی محل زندگی افراد کهنسال و کم توان تحت پوشش مامور یکی از ادارات به منزل مراجعه و با اعمال خشونت طلاها و وجوه نقد را سرقت کرده و متواری می شدند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/92943

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی