ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

تازه های + پخش

تاریخ درج : شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

بهناز جعفری در برکه و ماهی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی و تهیه کنندگی هادی انباردار در اقلید فارس ادامه دارد. بهناز جعفری و میرطاهر مظلومی جدیدترین بازیگرانی هستند که به این پروژه سینمایی پیوستند.  بخش هایی از این فیلم سینمایی در خارج از کشور فیلمبرداری خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: فیلم به سه دوره کودکی، نوجوانی و جوانی  مخترعی (علی یزدانی) می پردازد که در مسیر ساخت اختراعش برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.برخی از بازیگران این فیلم سینمایی که تا به این لحظه مقابل دوربین قرار گرفته اند، عبارتند از  سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی.دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» عبارتند از مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: مهدی نامجو، محمد صادق باقری و علی براتی، صدابردار: آرش برومندی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی و ....

 

 

 

سونامی در راه تدوین
تدوین فیلم سینمایی «سونامی» نخستین ساخته میلاد صدر عاملی پس از پایان مرحله فیلمبرداری توسط بهرام دهقانی آغاز شد. فیلمبرداری این فیلم سینمایی ۷۲ جلسه در تهران و اطراف آن به طول انجامید و مراحل فنی آن به تازگی آغاز شده است.بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری بازیگران «سونامی» هستند.این فیلم سینمایی به چالش های رقابتی ورزشکاران می‌پردازد و فیلمنامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده اند. «سونامی» محصول موسسه فرهنگی، هنری سبز میلاد فیلم است.

 

 

 

قطار شب درراه ساخت
تهیه کننده فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی ، از اتمام ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در منطقه پل سفید خبر داد.  بهروز رشاد بیان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری حدود ۹۰ درصد از این اثر در منطقه پل سفید به اتمام رسیده است و قسمت های باقی مانده نیز در همین منطقه ضبط می شود.وی افزود: همزمان با فیلمبرداری، تدوین توسط حسن حسندوست آغاز شده بود اما در نظر داریم بعد از اتمام فیلمبرداری این بخش را به طور جدی تر انجام دهیم ضمن اینکه قرار است صداگذاری «قطار آن شب» را امیرحسین قاسمی انجام دهد. برای ساخت موسیقی هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم زیرا ابتدا باید تدوین و صداگذاری به پایان برسد تا ببینیم این فیلم نیاز به چه نوع موسیقی دارد.وی گفت: در حال حاضر مشغول بررسی چند فیلمنامه دیگر هستم که اگر بنیاد سینمایی فارابی به آنها نظر مساعد داشته باشد، بعد از اتمام کارهای ساخت «قطار آن شب»، ساخت یکی از آنها را شروع می کنم.افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری و ... بازیگران «قطار آن شب» هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77289

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی