ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اخبار کوتاه

تاریخ درج : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
شماره روزنامه: 
کمک ۳۷هزار یورویی فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی به ایران

پس از انجام مکاتبات و رایزنی‌های فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی و اختصاص ۵۰ هزار یورو برای تجهیز سخت‌افزاری آکادمی بین‌المللی موتورسواری و اتومبیل‌رانی، فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی طی اطلاعیه‌ای از اختصاص گرنت در سه موضوع زیر خبر داد: ۱- خرید تجهیزات مرتبط با کیت اسلالوم ۱۲ هزار یورو ۲- بازیابی و توانبخشی صلیب سرخ ۱۵ هزار یورو ۳- مطالعات توسعه تأثیرات اقتصادی ۱۰ هزار یورو. بر این اساس مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی، ضمن تشکر از تلاش‌های شریعتی، سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون جهت ایجاد روابط مناسب بین‌المللی با فدراسیون‌های جهانی، در اطلاعیه‌ای به روسای هیئت‌های موتورسواری و اتومبیل‌رانی اعلام کرد که طرح‌ها و برنامه‌های خود را به‌صورت کتبی طی گزارشی مدون حداکثر تا پایان تیر ۹۹ به فدراسیون ارسال کنند.

 

 

 

دشمنی در باشگاه صدتایی‌ها!

علی کریمی در حالی با 127 بازی ملی سومین بازیکن ایرانی با بیشترین بازی ملی است که می‌توانست بازی‌های به‌مراتب بیشتری داشته و شاید در صدر بیشترین بازی‌های ملی جهان قرار گیرد.در آخرین رده‌بندی فیفا درخصوص بازیکنانی که بیشترین بازی‌های ملی را انجام دادند، علی کریمی، ستاره سابق تیم ملی و پرسپولیس، با 127 بازی ملی در رده صدوپنجم قرار دارد. این در حالی است که علی دایی و جواد نکونام با 148 بازی در این لیست بالاتر از او قرار دارند.کریمی از مهر 1377 که برای اولین بار لباس تیم ملی ایران را به تن کرد تا آبان 91 و بازی با تاجیکستان که با سه پاس گل در یک نیمه به کار خودش پایان داد، در مقاطع مختلفی از تیم ملی دور شد و شاید اگر روند طبیعی طی شده و او در آن دوره‌ها در تیم ملی بازی می‌کرد، اکنون جایگاه به‌مراتب بالاتری در باشگاه صدتایی‌ها داشت.

 

 

دستورالعملAFC: تست کرونا الزامی شد

بر اساس دستورالعمل AFC، ازاین‌پس تیم‌های داخلی که عازم بازی‌های برون‌مرزی می‌شوند، پیش از ترک کشور خود باید تست کرونا بدهند.این تست باید 72 ساعت پیش از ترک کشور انجام و نتایج آن برای کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود. تست کرونا در همه مسابقات برون‌مرزی در سال 2020 واجب است. این قانون شامل تیم‌های ایرانی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند می‌شود. همچنین تیم‌های ملی پیش از ترک تهران برای حضور در بازی‌ها باید نتایج تست کرونا را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند. بر اساس این دستورالعمل، بازیکنانی که پاسخ تستشان مثبت باشد، حق همراهی تیم‌های خود در بازی‌های بین‌المللی را نخواهند داشت. / ورزش سه

url : http://www.isfahanziba.ir/node/110687

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی