ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اخبار روز

تاریخ درج : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

توضیح سازمان لیگ درباره مترجم استراماچونی
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: باشگاه استقلال تهران هیچ مدرکی برای صدور کارت مترجم سرمربی ایتالیایی خود ارائه نکرد.فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اینکه استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی تبریز نسبت به غیبت مترجمش به شدت معترض شد، بیان کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نهایت همکاری رابا باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها در زمان صدور کارت بازیکنان و کادرفنی انجام داد. متاسفانه متن قرارداد حقوقی مربیان باشگاه استقلال اشکالات انشایی داشت، اما کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ با همکاری واحد مسابقات، مجوز حضور مربیان استقلال را در بازی نخست این تیم مقابل ماشین سازی صادر کرد، با این قید که باشگاه در این هفته و پیش از مسابقه دوم تیم این اشکالات رابر طرف کند.  مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ ادامه داد: غیبت مترجم استراماچونی در نشست خبری هم به این دلیل رخ داد که  باشگاه استقلال هیچ گونه مدرکی برای ثبت قرارداد مترجم سرمربی ایتالیایی خود به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ارائه نکرد و به همین دلیل آی دی کارتی هم برای مترجم استراماچونی صادر نشده است و در این مسئله هیچ قصوری متوجه سازمان لیگ نیست. درصورتی که باشگاه استقلال به مانند سایر باشگاه ها که سرمربی خارجی دارند، مدارک مترجم را ارائه کنند، بلافاصله کارت ایشان صادر خواهد شد.

 

لیونل مسی به باشگاه نروژی پیوست
باشگاهی در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهی نروژ به نام آی‌کی جونکرن با به خدمت گرفتن بازیکنی به نام لیونل مسی، به تیتر اصلی رسانه‌های مختلف جهان تبدیل شده است. به گزارش سایت نود، این باشگاه نروژی مهاجمی 16 ساله را جذب کرده که اخیرا نام خود را از دنیل آره نوتسن به لیونل مسی، الگوی فوتبالی خود تغییر داده است.مسی نروژی در این باره گفت: مدتی بود که می‌خواستم نامم را عوض کنم و لیونل مسی بزرگ‌ترین الگوی من به شمار می‌رود. تمام تلاشم را می‌کنم تا شبیه به مسی بازی کنم. شباهت‌هایی بین ما قابل دیدن است. من کنترل توپ و سرعتی شبیه به مسی دارم. کسانی که من را از پیش می‌شناسند، هنوز هم با نام قدیمی من را صدا می‌زنند، اما افرادی که تازه با من آشنا شده‌اند، «لیونل» یا «لئو» صدایم می‌زنند.

 

رناتو سانچس رسما به لیل پیوست
 رناتو سانچس در تابستان ۲۰۱۶ بود که بعد از درخشش با تیم ملی فوتبال پرتغال در جام ملت‌های اروپا راهی بایرن مونیخ شد.به گزارش اکیپ، بایرن برای جذب این هافبک پرتغالی ۳۵ میلیون یورو پرداخت کرد، اما  نتوانست انتظارات را برآورده کند و در بیشتر بازی‌ها نیمکت نشین بود. او در ۵۳ بازی که برای بایرن مونیخ به میدان رفت، تنها دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل هم داد.جذب پرشیچ و کوتینیو باعث شد تا سانچس تصمیم به جدایی از بایرن بگیرد و راهی رقابت‌های لیگ فرانسه شود.او با عقد قراردادی پنج ساله به ارزش ۲۰ میلیون یورو رسما به لیل پیوست.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/100116

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی