ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اجاق گازهای ایرانی

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

اجاق گاز اسنوا مدل SGC5642 Valentino
      تعداد شعله: 5عدد
      محدوده گنجایش فر:50-100لیتر
      جنس شبکه: چدن
      قیمت:2میلیون و 220تا 2 میلیون و450هزار تومان

 

این اجاق گاز با ابعاد 93 × 66 × 90  میلیمتر تولید می‌شود و حدودا 70 کیلوگرم وزن دارد. ولوم شعله ‌های این محصول از نوع سلکتوری است. این کالا به یک فر دوطبقه، با دو جوجه‌گردان و گنجایش 90 لیتر مجهز شده است. حداکثر دمای تنظیمی برای این فر، می ‌تواند تا 280 درجه‌  سانتیگراد باشد. این دما به‌ وسیله یک دماسنج عقربه‌ای کنترل می‌شود.همچنین شیشه‌  جلویی قسمت فر به‌ صورت کشویی است و می‌ توان با جدا کردن آن از محصول، این شیشه را به‌خوبی تمیز کرد. در ضمن شما می‌توانید با قرار دادن یک ظرف آب در داخل فر و روشن کردن قسمت فر، نسبت به تمیز کردن محیط داخلی فر اقدام کنید. بدنه‌ این محصول دارای عایق حرارتی است و دمای بدنه در زمان استفاده‌ کاربر چندان گرم نمی‌شود.

 

 

 

 

اجاق گاز امرسان مدل SUPER CHEF-B
تعداد شعله: 5عدد
    تعداد فر: 2 عدد
    جنس شبکه: فولاد
  قیمت:یک میلیون و300 تا یک میلیون و650هزار تومان

 

اجاق گاز امرسان یکی از کارآمدترین اجاق های دو فر عرضه شده در بازار لوازم خانگی است.طراحی و رنگ زیبای آن باعث زیبایی این دستگاه شده خصوصا انحنای جلویی این دستگاه که باعث خاص شدن آن می شود. این اجاق گاز یک شعله پلوپز در قسمت میانی شعله ها دارد. برای سیستم ایمنی این اجاق گاز از ترموکوپل با کیفیت استفاده شده است. گرید انرژی دستگاه A بوده و با مصرف بهینه سوخت، دما و شعله کافی ایجاد می شود. این محصول دارای جوجه گردان هم هست که در قسمت فر قرار دارد. در شیشه ای فر و درپوش شیشه ای سر شعله ها باعث زیبایی ، ایمنی و کارآمدی دستگاه می شود. پایه ها در قسمت زیرین تا حدودی قابل تنظیم برای ایجاد تراز در دستگاه می شود. گرمخانه در پایین ترین قسمت دستگاه قرار گرفته که یک دستگیره هم روی آن نصب شده است. ولوم های این اجاق گاز در جلوی دستگاه قرار گرفته و از کیفیت مناسبی بهره می برند. این مدل دارای LED بزرگ هم هست که فعالیت های دستگاه را می توان روی آن دید و مطلع شد.

 

 

 

 

اجاق گاز  سینجر  مدل ECO
تعداد شعله:5 عدد
    محدوده گنجایش فر:50-100لیتر
    جنس شبکه: چدن
    قیمت:یک میلیون و 100تا یک میلیون و500هزارتومان

این اجاق ‌گاز به فول ترموکوبل مجهز است تا به حفظ ایمنی دستگاه و کنترل آن کمک بیشتری شود. داشتن فندک مکانیکی یکی از ویژگی‌های این اجاق‌گاز است. ولوم‌ها در این مدل بسیار شیک هستند و جلوه‌ زیبایی به قسمت جلویی گاز بخشیده‌اند. در این اجاق‌گاز، درِ فر دارای شیشه‌ سکوریت دوجداره است. این اجاق‌گاز سپر حرارت‌گیر داردو به چراغ داخل فر مجهز بوده و پایه‌های آن قابل‌تنظیم است.طول سیم گاز 1.8 متر است. این مدل با قابلیت‌های ذکرشده، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود./ گروه بازار

 

 

 

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77183

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی