کامران پوده

در چند قدمی سیاهچاله جمعیتی هستیم

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده برخی از اهداف این طرح را تشریح کرد

نشست خبری دکتر امیرحسین بانکی پور، رئیس کمیسیون مشترک طرح «جوانی جمعیت و حمایت از خانواده» با موضوع مراحل تصویب طرح جوانی جمعیت و خانواده و چالش های پیش روی اجرای آن، پیش از ظهر پنجشنبه، ۲۸ اسفند ۹۹ در دفتر نمایندگان مجلس اصفهان برگزار شد. 

کُنکُرونا!

کنکوری‌ها درباره برگزاری کنکور در شرایط کرونا چه می‌گویند؟

بالاخره انتظارها به سرآمد و وزیر بهداشت گفت: «کنکور سراسری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاریخ مقرر (31 مرداد) برگزار خواهد شد. این گفته موجب شد تا خیل عظیم شرکت‌کنندگان در کنکور سراسری و همچنین آن‌هایی که برای گرفتن کارت کنکور کارشناسی ارشد منتظر بودند، تکلیف خودشان را با دو غول کنکور و کرونا (کُنکرونا) یکسره کنند.

منع دوچرخه سواری بانوان در اصفهان

ستاد امربه‌معروف و نهی‌از‌منکر ادعای پلمب ایستگاه‌های دوچرخه در اصفهان به درخواست این ستاد را تکذیب کرد

دوباره بدون اخطار قبلی، ایستگاه‌های دوچرخه‌سواری بانوان اصفهانی در خیابان حافظ، میدان انقلاب و دروازه دولت پلمب شد، پلمبی که البته جست‌وجوی خبرنگار اصفهان‌زیبا برای یافتن مرجع صدور دستورش فعلا ناکام ماند.این منع بی‌متولی، بسیار خبرساز و پرحاشیه شده و در روزهای گذشته بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی یافته است.

رئیس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد اصفهان در گفت‌وگو با اصفهان‌‌زیبا از جزئیات طرح توانمندسازی محله‌ها می‌گوید
لایو اینستاگرامی «تغذیه و کرونا: بهترین و مؤثرترین سلاح برای مبارزه با ویروس کرونا» با حضور دکتر پروانه صانعی برگزار شد
نشست خبری مدیر بهزیستی شهرستان اصفهان به مناسبت آغاز هفته بهزیستی برگزار شد

خش‌خشی که به کارآفرینی منجر شد

رئیس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد اصفهان در گفت‌وگو با اصفهان‌‌زیبا از جزئیات طرح توانمندسازی محله‌ها می‌گوید

«توسعه اقتصاد مناطق شهری می‌تواند باعث پـویــایی و رشد شهر شود و از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند.» این جمله، چکیده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های توانمندسازی محله‌های شهر اصفهان در حوزه‌های اقتصاد و اجتماع است که نادر گیویان‌پور، رئیس مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد اصفهان در گفت‌وگو با اصفهان‌زیبا از آن سخن می‌گوید. او بر این باور است که «به پشتوانه این برنامه می‌توان محله‌هایی توانمندتر از پیش به وجود آورد؛ زیرا شهرها مناطق و زیستگاه‌هایی هستند که فارغ از کسب‌وکارهای کشاورزی و تولیدات بومی کار می‌کنند»

تغذیه مناسب تیری در چشم کرونا

لایو اینستاگرامی «تغذیه و کرونا: بهترین و مؤثرترین سلاح برای مبارزه با ویروس کرونا» با حضور دکتر پروانه صانعی برگزار شد

ششمین لایو اینستاگرامی با موضوع «تغذیه و کرونا: بهترین و موثرترین سلاح برای مبارزه با ویروس کرونا» ظهر دوشنبه، 4 مرداد 1400، در صفحه اینستاگرام بهداشت اصفهان با حضور دکتر پروانه صانعی، استاد گروه تغذیه دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان برگزار شد. در این برنامه مجازی، دکتر صانعی با پرداختن به مسائل تغذیه‌ای مؤثر درباره پیشگیری، درمان و نقاهت بیماران کرونایی از عدم افراط و تفریط در استفاده از موادمغذی، پروتئین‌ها و مواد معدنی سخن گفت و با تأکید بر نقش مسلم تغذیه سالم در تقویت سیستم ایمنی بدن، اظهار داشت: «بدن انسان و سیستم ایمنی آن تحت تأثیر نوع تغذیه‌ای است که دارد، بنابراین تا زمانی که تغذیه سالم و متنوع صورت نگیرد، سیستم ایمنی تقویت نمی‌شود.»

بهزیستی برای به زیستی!

نشست خبری مدیر بهزیستی شهرستان اصفهان به مناسبت آغاز هفته بهزیستی برگزار شد

نشست خبری مدیر بهزیستی شهرستان اصفهان و معاونان به مناسبت هفته بهزیستی، صبح یکشنبه، 27 تیرماه 1400 در اداره بهزیستی شهرستان اصفهان برگزار شد. در ابتدای این نشست، مدیر بهزیستی شهرستان هدف بهزیستی را بهتر زیستن عنوان کرد و ضمن گرامی داشت هفته بهزیستی گفت:«تاکنون در استان اصفهان 140 هزار معلول توان‌خواه شناسایی‌شده درحالی‌که سازمان بهداشت جهانی معتقد است این عدد به 500 هزار نفر می‌رسد.»

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کامران پوده