شهرستان

مدیرعامل بیمارستان: بیش از 60میلیارد تومان از سوی خیران کمک شده است
انتقاد نماینده نجف‌آباد و تیران‌وکرون از توسعه کارخانه‌های فولادی در اصفهان

امیدواریم شهردار جدید چهار سال بماند

معاون استاندار در آیین تودیع و معارفه شهردار شاهین‌شهر و میمه: ثبات مدیریت در شاهین‌شهر رمز موفقیت ‌است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه شاهین‌شهر شهری زنده و پویاست، گفت: ثبات مدیریت در یک شهر، رمز موفقیت در اجرای برنامه‌ها و اقدامات عمرانی، فرهنگی و اجتماعی است. این موضوع در دوره قبل شورای اسلامی شاهین‌شهر به‌خوبی محقق نشد؛ ولی در اواخر دوره با مدیریت خوب جناب پری‌تبار، شهردار وقت و تعامل سازنده و دوری از هرگونه حاشـــیــه، پـروژه‌هـــای خــوبـی در شاهین‌شهر به سرانجام رسید.

تدوین برنامه عملیاتی آموزش و پرورش فریدن

مدیر آموزش و پرورش فریدن  با بیان اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه آموزش و پرورش است و سامان‌دهی آن در اولویت قرار دارد، اظهار  داشت: در سال تحصیلی جدید با توجه به برنامه‌ریزی در نگهداشت نیروهای بازنشسته، کمبود نیروی انسانی نداریم.

تزریق صددرصدی واکسن کرونا در شاهین‌شهر

مدیر شبکه بهداشت و درمان از واکسیناسیون جمعیت بالای 18 سال تا پایان هفته جاری خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با همکاری مردم دز اول واکسیناسیون تا آخر هفته به پایان می‌رسد. دکتر علی پارسا با اشاره به اینکه عملیات واکسیناسیون تمام افراد بالای 18سال همه مناطق روستایی و شهرهای گز، گرگاب، میمه  وزوان و لایبید در دستور کار قرار گرفت، افزود: در حال حاضر  تعداد حدود 100 هزار نفر دز اول واکسن و 50 هزار نفر نیز دز دوم را دریافت کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان